szyciowo.eu

Robert 04.02.2021

Giorgio Armani London P800 - idealny towarzysz na wspaniały dzień

Polecane: vasab.org.pl

Giorgio Armani London P800 to kobieca wersja klasycznego czarnego Louboutina. Charakteryzuje się eleganckim krojem, charakterystycznymi złoconymi guzikami, wszytymi elementami ozdobnymi, oraz bardzo charakterystycznym kopertą - zastosowaniem połączenia materiałów - w trzech czwartych złocenia oraz bardzo charakterystycznego metalowego guzika. Etui jest eleganckie, formalne i galowe, a marynarka zapinana na guziki. To jedna z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych kurtek. Giorgio Armani - nazwa marki wywodzi się od włoskiego - "Armani London", co oznacza coś, co "może znaleźć idealne uzupełnienie w Londynie".

Każdy model kurtki Giorgio Armani London P800 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, od najwyższej jakości skóry po różnego rodzaju metale. Kurtka ozdobiona elegancką koronkową aplikacją, haftem i guzikami naszytymi okuciami ze stali nierdzewnej. Do wykonania kurtek wykorzystywane są tylko najwyższej jakości materiały, brana jest pod uwagę technika wykonania oraz elementy wykończeniowe. Wszystkie klasyczne cechy klasycznej sylwetki są zachowane - krój i design utrzymane są w tradycji ostatnich lat XX wieku.

Każda kobieta ma serce jak matka - tylko w takim stanie poprawia się uroda młodej matki i jej dziecka. Kurtka Giorgio Armani London P800 - idealne uzupełnienie Twojej sylwetki i karnacji.

Historia marki sięga 1922 roku, kiedy firma została założona w Niemczech pod patronatem Józefa Stalina. Od samego początku londyński model marki był wykonywany tylko w Niemczech, a każda kolejna produkcja w Anglii wykonywana była ręcznie. W Stanach Zjednoczonych model P800 był produkowany do 1948 roku, a następnie do 1951 roku. W Wielkiej Brytanii model P800 był produkowany do 1953 roku.

Zakup kurtki Giorgio Armani London P800 to decyzja o stylu klasycznej, eleganckiej kobiety - nowoczesnej pary matka-córka.

Wyrazisty fason, wykorzystujący liczne okucia, połączenie starego i nowego oraz delikatna, brokatowa nakładka. Nie ma zbędnego makijażu ani dekoracji, tylko delikatne matowe wykończenie. Giorgio Armani London P800 - idealny towarzysz na wspaniały dzień.

Początki marki sięgają XX wieku, kiedy to we Włoszech powstała firma, czyli szereg firm, które powstały w Pizie, a jedyny zakład produkcyjny znajdował się w Bolonii.

Polecane: Sklepy spożywczy online

Polecane: Katalog

Tagi: london, giorgio, model, armani, marki, p8002, p800, p8000 elephone, p800refund uk,